.:: Firma Profili ::.

 

TEKBİR TARIM;  Tarım makinaları ve Ziraat aletleri imalat pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız; Tarım makinaları imalatı alanında müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, gelişen tarım sektöründe Tarım makinalarına duyulan ihtiyaca kaliteli ürünlerimizle en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla kurulmuştur.

Konya'da Tarım makinaları ve ziraat aletleri  imalat sektöründe günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir anlayış içinde her geçen gün daha da gelişmekte ve büyümekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve en iyi ürünü sunma anlayışı ile çalışmaktadır.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelişen ve büyüyen makine parkımız, teknik imkanlarımız ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

İmalatını yaptığımız ürünlerimiz arasında;

Hidrolik Traktör kepçesi, tesviye küreği, Lemko (Kaldıraç) saman ve pancar selesi, Harç karıştırma makinası,  hidrolik döküm merdane,  diğer zirai alet ve ekipmanlardan oluşmaktadır.

Tarım makineleri sektöründe uluslararası standartlardaki ürünlerimiz, satış sonrası hizmet ve temel değerlerimiz ile bölgemizde lider ve çevre dostu bir firma olarak güçlü, saygın ve örnek bir marka olma yolunda hizmetlerimiz devam etmektedir.

TEKBİR TARIM;  Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile imalatına devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

 
Sefer KARACIGAY
Firma Sahibi